Дублиращата група стартира на 8 март

В сайта на БФС беше оповестена програмата за първия кръг от пролетния полусезон от Дублиращата група. Ето и мачовете:

 

08.03. /неделя/

Сливен - Локомотив Пд 15.30 часа

 

09.03. /понед./

ЦСКА - Беласица 15.30 часа

Спартак Вн - Локомотив М 11.00 часа

Ботев Пд - Черноморец-Бургас 15.30 часа



10.03. /вторник/

Пирин-Благоевград - Черно море 15.30 часа

Вихрен - Левски 15.30 часа

Миньор Пк - Локомотив Сф 15.30 часа



11.03. /сряда/

Славия - Литекс 15.30 часа