
В сайта на БФС беше оповестена програмата за първия кръг от пролетния полусезон от Дублиращата група. Ето и мачовете:
08.03. /неделя/
Сливен - Локомотив Пд 15.30 часа
09.03. /понед./
ЦСКА - Беласица 15.30 часа
Спартак Вн - Локомотив М 11.00 часа
Ботев Пд - Черноморец-Бургас 15.30 часа
10.03. /вторник/
Пирин-Благоевград - Черно море 15.30 часа
Вихрен - Левски 15.30 часа
Миньор Пк - Локомотив Сф 15.30 часа
11.03. /сряда/
Славия - Литекс 15.30 часа






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ