
Интер направи важна крачка в борбата за подписа на Дидие Дрогба, след като от ръководството на „нерадзурите" се срещна с агента на котдивоареца.
Явно Моуриньо желае отново да разполага с Дидие Дрогба в състава си след престоя си в Челси. За да привлече в състава си нападателя обаче, Интер трябва да се пребори с редица други тимове, които се борят за подписа на Дрогба, сред които Милан, Манчестър Сити и Олимпик Марсилия. За момента и четирите отбора са отправили предложение на стойност 15 млн. евро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ