
снимка:
telegraph.co.uk
Дидие Дрогба отново остана извън групата на Челси за мача със Стоук днес. Неговото място в атаката ще бъде заето от Никола Анелка.
Треньорът Луиш Фелипе Сколари твърди, че оставянето на кот д'ивоареца извън групата няма нищо общо с представянето му срещу Манчестър Юнайтед, когато лондончани загубиха с 3:0.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ