Дрогба отново не попадна в групата на Челси

снимка: telegraph.co.uk

Дидие Дрогба отново остана извън групата на Челси за мача със Стоук днес. Неговото място в атаката ще бъде заето от Никола Анелка.

 

Треньорът Луиш Фелипе Сколари твърди, че оставянето на кот д'ивоареца извън групата няма нищо общо с представянето му срещу Манчестър Юнайтед, когато лондончани загубиха с 3:0.