Дрогба: Няма защо да се страхуваме от "червените дяволи"

снимка: БГНЕС

Дидие Дрогба заяви, че Челси няма защо да се страхува от Манчестър Юнайтед преди днешния двубой между двата отбора на „Олд Трафорд". И двата гранда не се представят по перфектен начин този сезон, но все пак днешното дерби може да се окаже решаващо за титлата.


„Юнайтед не играят по-добре от нас, те също имат проблеми да печелят всеки мач. „Олд Трафорд" не е място, където се печели лесно, но те не са непобедими." заяви Дрогба и добави, че за него най-важният турнир е Шампионската лига след загубата на финала именно от „червените дяволи" миналото лято.