Драгомир Окука се завръща в полския футбол

галерия:

снимка: SPORTA.BG

Бившият наставник на Локомотив София Драгомир Окука ще се завърне в полския футбол, заставайки начело на Полония Варшава.

 

Сърбинът вече има солиден опит в шампионата на Полша, където в миналото бе начело на отборите на Висла Краков и Легия Варшава.

 

Назначаването на Окука във варшавския клуб все още не е официално, ала се очаква до часове настоящият треньор на Полония Пол Янаш да бъде освободен от задължения. Отборът от столицата буксува сериозно в местното първенство, разполагайки с актив 10 точки за 10 изиграни срещи.

 

Драгомир Окука бе освободен от Локомотив през месец април тази година, след поражение от Черно море.