
снимка:
БГНЕС
Драгомир Окука, треньор на Локомотив София, не бе доволен от загубата с 0:1 при гостуването си на Черно море. Той отдаде загубата на своя отбор най-вече на тежкия терен на стадион "Тича".
"Труден мач на много тежък терен. След 20-ата минута вече не можеше да се играе футбол. Черно море се възползва от наша грешка и отбеляза гол. През второто полувреме не позвилохиме на противника да създаде положение, владеехме по-дълго време топката, но така и не успяхме да направим нещо повече", сподели сръбският специалист.
За финал Окука поздрави футболистите и на двата отбора за показаната игра на изключително тежкия терен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ