
снимка:
skysports.com
Наставникът на Наполи Роберто Донадони заяви, че е доволен от равенството на отбора му в мача срещу Аталанта, но не и от играта на футболистите си.
"Със сигурност представянето ни срещу Аталанта беше много по-слабо отколкото срещу Сампдория преди една седмица. Това беше една много грозна игра, в която не бяхме равностойни противници.
Единственото положително нещо е, че завършихме наравно с един доста силен отбор. Ще трябва доста да поработим, особено в защита", каза Донадони.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ