Днес се играят финалите на безплатните футболни турнири Вамбос

В събота, по обяд, ще се изиграят финалите за турнирите на Vambos град София. Те ще се проведат на Спортен Комплес Симеоново като началния час на първия сблъсък е 13:00. На трите игрища на комплекса ще се изиграят  6 финала и един мач за 3 и 4 място за възрастовите групи  96, 97, 98, 99 и за мъже, като за 96 има 2 турнира.

Vambos.com е онлайн платформа, служеща за организиране на спортни мероприятия. Проектът е повече спорт из цяла България като за есенния турнир участваха над 400 отбора в 9 града на възраст от 13 годишни до мъже. Такси за участие няма.

Във финалния мач за SLS 96 се изправят отборите на 7 СОУ и Клетките, като 7 Соу отсрани  на четвъртфинал отбора на Танг Ра и на полуфинал FC Frontline, а ФК Клетките се разправиха с  Браво Асенка и Sofia Kings. До сега голмайстор на Клетките е Веселин Аврамов.

В битка на финала на SLS 97 излизат отборите на НПМГ 97 и Musclefarm. НПМГ отстраниха на четвъртфинал LyceeFrancaise и на полуфинал Drakonite. Muscelpharm преодоляха отборите на Казичене в четвъртфиналите и  ФК Чудан на полуфиналите.

Фк 4-ти блок и 164 ГПИЕ, ще излъчат победителя на турнира SLS 98. В пътя си до финалния мач, Фк 4-ти блок преодоля отборите на FC LOZENEC и fanatic. Отборът на 164 ГПИЕ отсраниха на четвъртфинал ФК Стрелбище, а на полуфинал 73 СОУ. Последният мач завърши наравно 4-4, след като 164то губеше с 3-0, но успя да навакса разликата от 3 гола.

За титлата на SLS 99 ще се борят ФК Каръците 99 и БМ Спорт. БМ Спорт  успя да надвие отборите на FK Konи Фк Каруц по пътя за финала. ФК Каръците се разправиха с ФК Орлите София на четвъртфинал, а наполуфинал разгроми отбора на 164 FC със 7-1, като Ангелов изригна с 4 гола, за да поведе отбора си към финала.

Във втория турнир на SLS 96 на финал ще играят ФК Орлите и победителя от полуфинала между ФК София и Казичене 97, който ще се изиграе петък вечер. Турнирът беше от само 2 групи и затова отборите играеха дирекно полуфинал, като ФК Орлите отсраниха Central Boys.

В мач за трето и четвърто място в турнира SLS 99 ще играят отборите на ФК Каруц и 164 ФК. ФК Каруц победиха Martostonaчетвърт финал, но загубиха от БМ Спорт на полуфинал.  164то се разправиха с fc Manchester, но не можаха да преодолеят Фк Каръците.

При финала за мъже на Анкора Къп, ще играят отборите на Зелен Бургас и Амфетико. Зелен Бургас успя да се класира на финал, след като в полуфиналния мач завърши 5-5 в завързан мач с Баските, като 4те гола на Николай Ангелов не помогнаха на отбора му да продължи, а на четвъртфинал победи отбора на Bultip Poker. Амфетико се класира за финал, като премина през FC Sofia City и  Спортист Левак, голмайсторите на отбора са Росен Добрев с 6 гола и Камен Желев с 5 гола.

Всеки, който има желание да наблюдава сблъсъците на София да заповяда на Спортен Комплекс Семоново – Симеоновско шосе 97 г. .

13:00 – Финал София 96 2