Дирк Кайт очаква да подпише нов договор с Ливърпул след като класира тима на 1/8 финал в ЛЕ

галерия:

снимка: Reuters

Нападателят на Ливърпул Дирк Кайт, който миналата вечер отбеляза победния гол за тима си в срещата със Спарта Прага от 1/16 финалната фаза на Лига Европа, завършила с минимална победа 1:0 за "червените", е доволен от представянето си и очаква в съвсем скоро време да подпише дон договор с "мърсисайдци".

 

Кайе е един от основните футболисти в тима ръководен от Кени Далглиш, като именно головият нюх на холандеца класира английския гранд за 1/8 финалите на Лига Европа.

 

"Гледам позитивно към предстоящите разговори за подновяване на договора ми и се надявам до две-три седмици да имам добра новина, която да съобща" заяви Кайт.

 

"Беше трудно да отбележим гол, но в случая 1:0 ни върши работа и продължаваме напред. В състава ни има контузени футболисти и когато те се върнат на терена, ще сме още по-силни. Мениджърът на тима Кени Далглиш върши чудесно своята работа и той заслужава подкрепа," допълни холандският национал.