
Старши-треньорът на Черноморец Димитър Димитров сподели след срещата с ЦСКА, че резултатът на "Българска армия" не отразява правилно това, което сее случило на терена.
"Червените" записаха първа победа от пролетния дял, като надиграха "акулите" с 2:0, но Херо е на мнение, че неговите възпитаници не са заслужавали да загубят срещата.
"Не мисля, че резултатът не показва съотношението на терена, колкото и нескромно да звучи", категоричен бе Димитров, за когото това беше втора поредна загуба с 2:0 през пролетта.
"Вкараха ни втори гол в последните секунди, след като вече бяхме заложи всичко в атака. Дори централният ни защитник играеше като нападател. Изпуснахме много положения, което обаче не е липса на шанс. По-скоро е до качества, липса на опит и самочувствие пред гола
"Играем със 17-18 годишни момчета и няма как да съм недоволен от играта, защото мисля че бяхме по-добри от ЦСКА в срещата.
"Нашият път ще бъде много тежък и много труден до края на първенството. Знаете, напуснаха ни много играчи. Селекцията беше слаба, защото не можахме да намерим тези играчи, от които имаме нужда.
"Напускането на многото хора вече се почувства, и то най-вече във фаза атака, където ни липсва най-вече скорост и умение да реализираме", сподели още Димитров след срещата.
Етикети:ЦСКА
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ