Димитър Илиев: Заслужавахме победата

снимка: lokomotivpd.com

Капитанът на Локомотив Пловдив Димитър Илиев оцени положително играта на своите съотборници при победата на "смърфовете" с 2:1 над гостуващия тим на Сливен в първия мач от А ПФГ за 2009г.

 

"Повече заслужавахме победата, имахме повече положения и се борихме до край. Разбира се, и късметът ни помогна малко, но играхме добре и заслужихме победата", коментира Илиев.

 

"Изпуснахме много положения, но през по-голямата част от мача играхме по-добре от Сливен. Аз също изпуснах някои положения, но това е част от играта и важното е, че победихме", продължи острието на "железничарите".

 

Относно несигурната позиция на Локомотив в А група, капитанът на тима сподели следното:

 

"Не мисля, че сме сред претендентите за изпадане. Вярвам, че през втория полусезон ще печелим повече. Допускаме грешки, които трябва да изчистим. Правим пропуски, но се надявам, че скоро ще почнем да вкарваме и повече голове."