Димитър Димитров: Ужасен съм от това поръчково съдийство

снимка: БГНЕС

Треньорът на Черноморец Димитър Димитров заяви, че е останал потресен от съдийството на мача с Литекс от 6-ия кръг на "А" група. Двата тима се срещнаха на градския стадион в Ловеч и завършиха при равенство 2:2. Главният съдия Георги Игнатов даде 3 дузпи в двубоя, като две от тях бяха за домакините. Едната от тях беше в продължението на мача и беше много спорна.


„Ужасен съм от това поръчково съдийство. Нашият отбор стоя по-добре от този на Литекс, имаше компактност в играта. Имахме ситуации при 2:1, в които трябваше да решим мача. Съдийството трябва коренно да се промени, иначе нашият футбол е обречен. Казах на съдията, че това е срамно и ако има морал трябва да се изчерви", сподели Димитров.