Димитър Борисов отсече: Радуканов ще продължи да е треньор на ЦСКА

галерия:

снимка: bulphoto.com

Босът на ЦСКА Димитър Борисов не прави драми от загубата на ЦСКА в двубоя с Бешикташ. Борисов прие спокойно поражението и се изказа по редица теми.

 

"Играхме достойно. Мачът ми хареса," заяви Борисов.

 


"Ние не се представихме много добре във вътрешния шампионат този полусезон, но мисля, че втория ще е по-добре," каза още босът на на "армейците".

 

"Радуканов ще продължи да е треньор на отбора," отсече Димитър Борисов.

 

"От втория полусезон ЦСКА ще играе на "Българска армия"," завърши Борисов.