
снимка:
bulphoto.com
Босът на ЦСКА Димитър Борисов не прави драми от загубата на ЦСКА в двубоя с Бешикташ. Борисов прие спокойно поражението и се изказа по редица теми.
"Играхме достойно. Мачът ми хареса," заяви Борисов.
"Ние не се представихме много добре във вътрешния шампионат този полусезон, но мисля, че втория ще е по-добре," каза още босът на на "армейците".
"Радуканов ще продължи да е треньор на отбора," отсече Димитър Борисов.
"От втория полусезон ЦСКА ще играе на "Българска армия"," завърши Борисов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ