
Българинът Димитър Бербатов е сред номинираните за играч на месец февруари в тима на Манчестър Юнайтед. Анкетата е поставена в официалния сайт на „червените дяволи" и все фен може да даде своята прогноза.
Останалите футболисти, за които можете да гласувате са Уейн Рууни, Антонио Валенсия, Дарън Флетчър, Майкъл Карик и Джи-Сунг Парк. Досега Бербатов е печелил два пъти анкетата за януари 2009-а и октомври 2009 г.
„Когато Бербатов е в настроение той е сенцазионен. Срещу Порстмут той повлече няколко защитника преди да отбележи гол. Трябва да припомним и благородния начин по който организира шанса за Валенсия," пише официалният сайт на Юнайтед.
Съвсем логично в момента в класацията води Уейн Рууни, който с представянето си този месец бе нареден от специалисти на едно ниво със световните звезди на футбола в момента.
Кликнете тук за да дадете вашият глас за футболист на месеца!






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ