Димитър Бербатов номиниран за футболист на месеца

галерия:

Българинът Димитър Бербатов е сред номинираните за играч на месец февруари в тима на Манчестър Юнайтед. Анкетата е поставена в официалния сайт на „червените дяволи" и все фен може да даде своята прогноза.

 

Останалите футболисти, за които можете да гласувате са Уейн Рууни, Антонио Валенсия, Дарън Флетчър, Майкъл Карик и Джи-Сунг Парк. Досега Бербатов е печелил два пъти анкетата за януари 2009-а и октомври 2009 г.

 

„Когато Бербатов е в настроение той е сенцазионен. Срещу Порстмут той повлече няколко защитника преди да отбележи гол. Трябва да припомним и благородния начин по който организира шанса за Валенсия," пише официалният сайт на Юнайтед.

 

Съвсем логично в момента в класацията води Уейн Рууни, който с представянето си този месец бе нареден от специалисти на едно ниво със световните звезди на футбола в момента.

 

Кликнете тук за да дадете вашият глас за футболист на месеца!