
Треньорът на Миньор Димитър Алексиев заяви, че е доволен от равенството на тима му при гостуването на Черноморец. Двата тима завършиха 1:1 срещата си от 13-ия кръг на родната "А" група.
„Не мисля, че спечелихме точка. По-скоро загубихме две. Заслужавахме повече от този мач. Имахме по-чистите положения, Черноморец предимно центрираше топката. Ние бяхме подготвени за такава игра от тяхна страна. Гол можеше да падне само при наша грешка, но за съжаление стана точно така.
Ние сме отбор със самочувствие, нямаме загуба вече много време и играем все по-уверено. Колкото до двубоят с Левски, това е мач, като всеки друг. Ние нямаме домакински мачове и се стремим да печелил точки навсякъде.
Съдийството няма да го коментирам, аз съм треньор, а не футболен делегат", каза Алексиев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ