Диего: Ще играя срещу Палермо

снимка: skysports.com

Футболистът на Ювентус Диего успокои тифозите, че ще играе срещу Палермо, въпреки че не е в най-добрата си форма. Бразилецът се завърна след контузия и представянето му в мача срещу Байерн Мюнхен, завършил 0:0 в Шампионската лига, не беше на добро ниво.

 

„Вижте ме, приличам ли на човек, който не се чувства добре? Добре съм и имам нужда да играя, това е всичко. Ще бъда на терена срещу Палермо. Три мача на седмица не са проблем за мен", заяви Диего.