Диего Милито се завърна с гол за Интер (СНИМКИ)

Отборът на Интер завърши наравно 2:2 с швейцарския Лугано в контрола, а в игра за "нерадзурите" се завърна възстановеният от тежка контузия Диего Милито.

През пролетта аржентинецът скъса коленни връзки в двубой за Лига Европа, което и го извади от игра за период от около половин година. През февруари Принца се подложи на операция на коляното, а днес таранът осъществи дългоочаквано завръщане на терена.

Диего Милито дори отбеляза един от головете във вратата на Лугано, като другото попадение в полза на италианците бе дело на халфа Здравко Кузманович.

Точни за швейцарския тим бяха Тосети и Сантило, като още до 13' Лугано вече водеше с 2:0. През втората част обаче Интер върна две попадения, а вратарят на "нерадзурите" Лука Кастелаци спаси и дузпа.

Това бе първи мач за Диего Милито на ниво първи отбор, като досега Принца бе записал минути единствено за Примаверата на клуба.