
Нападателят на Интер Диего Милито бе един от героите за своя тим след победата с 3:1 над Барселона в първия полуфинал между двата тима игран на „Сан Сиро". Милито отбеляза гол и подаде за другите два.
Аржентинецът не бърза с радостта като според него срещата реванш на „Камп Ноу" ще бъде много трудна. Милито също така бе много доволен и от играта в защита на своите съотборници, които неутрализираха Меси и Ибрахимович.
„Ние сме много щастливи от тази победа. Реваншът ще бъде много тежък защото има още 90 минути. Щастливи сме и ще играем за това че имаме шанс да се класираме за финала."
„Отборът се справи фантастично в дефанзивен план. Успяхме да неутрализираме техните нападатели. Лиоенл е футболист, който може да направи разликата в класите между два отбора, също като Ибра."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ