Диего Милито готов за дербито с Милан

галерия:

Отборът на Интер бе зарадван от добри новини дни преди важното дерби с Милан. Диего Милито се завръща в състава на "нерадзурите". Сблъсъкът на двата гранда е в събота от 21:45 часа българско време.

 

Аржентинският национал страда от контузия, която получи на 6 февруари и оттогава е извън терена. От лекарския щаб на клуба днес потвърдига, че здравословното му състояние предразполага да бъде включен поне в групата за дербито.

 

Милито едва ли ще стартира като титуляр, но определено ще вземе участие в срещата, ако резултатът за Интер се развие неблагоприятно.