Диего Милито: Брат ми няма да напусне Барселона

Аржентинският нападател на Интер Диего Милито сподели мнение, че играещият за Барселона негов по-малък брат Габриел Милито ще продължи кариерата си на "Камп Ноу", въпреки усилените слухове за негово напускане след края на сезона.

 

Съвсем наскоро Габи Милито се завърна в игра за пръв път от 18 месеца, възстановявайки се от тежки травми в колената. Бившият клуб на Диего - Дженоа вече изрази интерес към бранителя, като такъв официално регистрира и немския шампион Волфсбург. Според Милито - старши обаче, къдрокосият защитник няма да напусне европейските шампиони.

 

"Не, не съм опитвал да препоръчам Габи на президента Масимо Морати", сподели Диего, в отговор дали е направил опит да докара брат си в Милано. "Габриел вече играе за велик клуб и се чувства повече от щастлив в Барселона."

 

"Да се съберем заедно в чудесен отбор като Интер би било сбъдната мечта, но това едва ли ще се случи", добави Диего, който вече игра рамо до рамо със своя брат в испанския Сарагоса.