Диего Капел: Няма причина да напускам Севиля

Талантливото крило на испанския елитен Севиля - Диего Капел, сподели че не вижда причина да напуска "Рамон Санчес Писхуан", непосредствено преди квалификациите за участие в Шампионската лига през следващия сезон. Интерес към 21-годишния испанец проявяваха няколко английски клуба, като особено силен беше този на Тотнъм, но засега роденият в Алмерия футболист няма подобни планове за бъдещето си.


„Все още ми остават няколко години от контракта ми със Севиля. Чувствам се добре тук. Естествено, приятно е да чуя че името ми е свързвано с престижни европейски клубове, но засега не мисля да си тръгвам", заяви Капел.


„Искам да израстна още повече като футболист и личност, както и да играя в Шампионската лига през следващия сезон."