Диего Форлан: Знаехме, че имаме нужда от един гол

галерия:

Голмайсторът на Атлетико Мадрид Диего Форлан бе много щастлив след като помогна на своя отбор да се класира за финала на Лига Европа. Уругваецът се разписа в продълженията на мача с Ливърпул за 1:2, което прати испанците на финал. В първият двубой Атлетико бе взел преднина с 1:0 именно след гол на Форлан.

 

„Трябваше да отбележим, няма значени кой - просто трябваше. Беше наистина труден мач. Знаехме, че те ще ни създадат много проблеми. Ливърпул игра много добре през първото полувреме и заслужаваха да отбележат. След това вкараха и втори гол. Ние знаехме, че имаме нужда само от един гол."

 

Гледайки към финала Диего Форлан няма претенции за своя съперник.

 

„Всеки отбор е труден. Ние не мисли за отборите преди това. Просто искаме да се класираме напред."