
Наставникът на Олимпик (Марсилия) Дидие Дешан коментира причините за загубата на своя отбор от Реал Мадрд от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят завърши с убедителна победа за „белия балет" с 3:0.
"Решителният момент в срещата беше, когато съдията отсъди дузпата и изгони Диавара. За мен беше пресилено решението да отсъди дузпа и да изгони нашия футболист. С десет играча беше много трудно да се справим с атаките на Реал и на свой ред да се опитаме да създадем такива.
Резултата може би малко подвежда. Говорих и с президента на Реал (М) Флорентино Перес и той сам сподели, че успехът е дошъл трудно, въпреки, че крайния резултат показва друго", сподели Дешан.
Дешан коментира и загубата на Милан от Цюрих, както и формата и играчите на Реал.
"Загубата на Милан ни оставя шансове, но сме реалисти и знаем, че няма да е никак лесно. Цюрих в момента са пред нас, те също са класен отбор.
Всички звездни попълнения в Реал имат талант, понякога създават повече атаки отляво, отколкото отдясно, но опасността може да дойде във всеки един момент.
Въпреки че печелят, мадридчани все още не са достигнали колективното ниво на Барселона, което е почти перфектно. Реал закупиха много нови играчи, които все още не са се сработили", заяви френския сециалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ