Ди Матео: Срамота е, че не решихме мача по-рано

Мениджърът на Челси Роберто ди Матео остана доволен от играта и резултата при гостуването на датския шампион Норселанд в мач от втория кръг от груповата фаза на Шампионската лига.

Настоящият носител на трофея разгроми домакините с 4:0, но трябваше доста да се потруди за победата, защото три от попаденията паднаха едва в последните 10 минути на срещата.

"През първото полувреме бяхме малко бавни, но накрая дойдоха и головете. Срамота е, че не решихме мача по-рано, но като цяло се получи добър резултат. Взехме трите точки, отбелязахме четири гола и не допуснахме нито един като гости - какво повече можем да искаме?", каза Ди Матео след мача.

"Чех направи невероятно спасяване и ние наистина сме му много благодарни, защото тогава резултатът беше само 1:0, а те играеха много добре. Вторият гол беше много важен, след почивката ние бяхме много по-добри и по-агресивни и след като поведохме с 2:0, вече знаехме, че ще победим.

За гола Давид Луис - виждал съм да прави такова изпълнение много пъти на тренировки, просто чакахме да се случи и в официален мач", добави мениджърът на лондончани.