
снимка:
skysports.com
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс заяви, че е разочарован от това, че отборът му не е успял да победи Астън Вила. "Карамелите" на два пъти повеждаха в резултата, но мачът завърши при равенство 3:3.
"Това беше изключително неприятен обрат. Смятам също така, че не трябваше да дават дузпа за фаула срещу Стилиян Петров. Смятам, че ние бяхме по-добрия отбор и заслужавахме да спечелим. Може би трябваше да играем по-уверено.
Мачът беше много добър, но все пак съм разочарован, че не успяхме да вземем трите точки, след като водехме на два пъти. Като цяло съм доволен от играта на момчетата", каза Мойс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ