
Треньора на Евертън Дейвид Мойс говори за представянето на отбора му във вчерашният мач срещу Портсмут. В началото отбора му поведе, но след това от Портсмут изравниха, а след това отбелязаха и втори гол, като и двете попадения бяха дело на Питър Крауч. Евертън не успяха да се върнат в мача и в крайна сметка резултата си остана 2:1.
"Трябваше да играем много по-добре, но просто не можахме да се обединим и да играем както трябва."
Германският защитник Ларс Якобсен направи дебют за Евертън в този мач. За него Мойс се изказа одобрително.
"Ларс се справи добре. Харесва ми начина, по който играе. Искам да му дам шанс и днес той успя да се представи чудесно. Колкото до Бейнс, той отбеляза хубав гол. Когато беше в Уигън отбеляза няколко и след като дойде тук поработихме доста по въпроса, така че се радвам на попадението му."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ