
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс сподели, че неговия тим ще търси задължителна победа при гостуването си на Уест Хям тази вечер. „Чуковете" се намират в дъното на таблицата, но в неделя постигнаха вдъхновяваща победа като гост над Фулъм, която според Мойс ще вдъхне увереност на момчетата на Аврам Грант. Все пак „карамелите" имат четири поредни победи на „Ъптън Парк" и се надяват тази серия да продължи.
„Ще бъде много трудно днес в Източен Лондон, винаги е много трудно там. Те постигнаха много важна победа над Фулъм и ще бъдат по-спокойни и мотивирани да се представят добре, така че ние ще трябва да им отговорим подобаващо", откровен бе шотландецът.
„Лигата е много оспорвана през тази година, а силите са доста изравенени. Необходима ни е една серия от победи, за да се изкачим нагоре в класирането. Трябва задължително да се отдалечим от дъното на таблицата, защото това е много опасна зона. От друга страна обаче няколко поредни добри резултати могат да ни изпратят в европейските клубни турнири", обясни мениджърът на тима от град Ливърпул.
Евертън разполага с актив от 21 точки и заема 14-ата позиция в таблицата, докато Уест Хям е с 16 пункта на 19-о място. Една евентуална победа на „чуковете" може да ги откъсне от дъното, тъй като разликата между последните шест отбора е едва шест точки. Двубоят между двата тима е днес от 19:30 българско време.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ