Дейвид Мойс поздрави Челси за победата

Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс заяви, че отборът на Челси е бил този, който е заслужавал победата и смята за напълно резоненн триумфа на „сините". Наставникът на „карамелите" прояви спортсменски дух, какъвто никога не му е липсвал, и поздрави съперника. Мойс заяви, че отборът му няма какво да се срамува и е достатъчен успех достигането до финал за ФА Къп, който бележи прогресът, който Евертън е постигнал.


Дейвид Мойс не пожела да разкритикува вратаря на Евертън Тим Хауърд за гола, който му бе отбелязан от Франк Лампард след топовен изстрел от пеналта с левия крак. Коментарът на специалиста бе, че подобни великолепни изпълнения могат да се очакват от футболисти като Лампард.