Дейвид Мойс подписва нов договор с Евъртън

снимка: dailymail.co.uk

Мениджърът на Евъртън Дейвид Мойс най-после ще подпише нов договор с "карамелите" в следващите 48 часа, съобщават днес английските медии.

 

"Сините" от Ливърпул, които се представят посредствено в последните няколко мача, започнаха лошо новия сезон и веднага се появиха слухове, че шотландецът ще откаже нов договор на "Гудисън парк". Мойс обаче заяви: "Винаги съм казвал, че оставам! Може да не подпиша днес, но със сигурност това ще стане в следващите няколко дни".