
Утре отборът на Евъртън приема Уест Хям в мач от предпоследния кръг на Висшата лига в Англия. Наставникът на "карамелите" Дейвид Мойс говори на пресконференцията преди мача. Той похвали класирането на отбора за европейските клубни турнири през следващия сезон и изрази позитивите си за предстоящия финал за ФА къп срещу Челси на 30 май.
В момента Евъртън се намират на шесто място в класирането на седем точки от седмия Фулъм само два мача преди края на сезона.
„Желанието да финишираме пети е голямо, но дори и да останем шести, това пак ще бъде велик сезон за клуба."
„Подготвяме се за финала на ФА Къп срещу Челси, като се опитваме да се класираме по-високо в таблицата", завърши Мойс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ