Дейвид Мойс: Победите са най-добрата подготовка за финала на ФА Къп

Утре отборът на Евъртън приема Уест Хям в мач от предпоследния кръг на Висшата лига в Англия. Наставникът на "карамелите" Дейвид Мойс говори на пресконференцията преди мача. Той похвали класирането на отбора за европейските клубни турнири през следващия сезон и изрази позитивите си за предстоящия финал за ФА къп срещу Челси на 30 май.


В момента Евъртън се намират на шесто място в класирането на седем точки от седмия Фулъм само два мача преди края на сезона.


„Желанието да финишираме пети е голямо, но дори и да останем шести, това пак ще бъде велик сезон за клуба."


„Подготвяме се за финала на ФА Къп срещу Челси, като се опитваме да се класираме по-високо в таблицата", завърши Мойс.