
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс категорично се разграничи от спекулациите, свързващи го с треньорския пост в Астън Вила.
Досегашният мениджър на Вила Мартин О'Нийл внезапно напусна поста си преди два дни, а името на Мойс веднага изкочи като евентуален вариант за негов наследник.
Шотландецът обаче довери, че е лоялен към своя клуб и няма да изостави "карамелите", за да поеме към "Вила Парк".
"Аз съм лоялен към Евертън, винаги съм го казвал", заяви Мойс пред медиите на Албиона. "Това е наистина добър клуб, като тази година ще разполагаме и с много стойностен отбор. Имаме шанс да се представим наистина добре", добави мениджърът.
В анкета на "Бирмингам Мейл", Дейвид Мойс се нареди на второ място след Мартин Йол, в запитване към феновете кой да бъде новият наставник на Астън Вила.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ