
снимка:
skysports.com
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс беше избран за мениджър на годината от своите колеги в Англия. "Карамелите" завършиха на пето място във Висшата лига и се класираха на финал за ФА Къп. Там Евертън ще се изправят срещу Челси.
Шотландецът спечели наградата на асоциацията на футболните мениджъри за трети път след 2003 и 2005 година.
В същото време Алекс Фъргюсън беше избран за мениджър на годината от Висшата лига. Той изведе Манчестър Юнайтед до 18-а титла.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ