Дейвид Мойс беше избран за мениджър на годината от колегите си

снимка: skysports.com

Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс беше избран за мениджър на годината от своите колеги в Англия. "Карамелите" завършиха на пето място във Висшата лига и се класираха на финал за ФА Къп. Там Евертън ще се изправят срещу Челси.

 

Шотландецът спечели наградата на асоциацията на футболните мениджъри за трети път след 2003 и 2005 година.

 

 

В същото време Алекс Фъргюсън беше избран за мениджър на годината от Висшата лига. Той изведе Манчестър Юнайтед до 18-а титла.