
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс потвърди, че е готов да подпише с Дейвид Бекъм, стига той да пожелае.
Бившият капитан на Англия играе за ЛА Галакси, а преди два сезона се подвизаваше в Милан под наем, по време на почивката в Мейджър Лийг Сокър. Шотландецът се познава с Бекс от престоя им в Престън.
„Ако Бекъм е готов да се върне във Висшата лига трябва само да вдигне телефона и да се обади на мен или Фил Невил," сподели Мойс.
„Ще го посрещнем с отворени обятия. Евертън ще трябва да надмине финансовите си възможности. Но ако той дойде и каже, че иска отново да играе в нашето първенство, ще направя всичко възожно да убедя ръководството," завърши 47-годишният специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ