
Националите по ски Деян Тодоров и Мария Киркова спечелиха първите слаломи от състезанията за купа „София", които се провеждат на писта „Витошко лале" и са валидни за ФИС.
При мъжете Тодоров спечели с общо време от двата манша от 1:31,42 мин. След него останаха Стефан Георгиев - 1:32,91 мин. и Кирил Манолов - 1:33,01 мин. В слалома взеха участие 80 алпийци от 8 страни.
При дамите първото място убедително спечели Мария Киркова с резултат 1:37,22 мин. След нея се наредиха Тугба Десдемир (Тур) - 1:41,86 мин и Ирем Ондер (Тур) - 1:47,84 мин. Участие при жените взеха 27 състезателки от 7 страни.
Състезанията преминаха при отлична организация от БФски. Утре на писта „Витошко лале" ще се проведат и вторите слаломи при мъжете и жените.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ