
След трите загуби в предварителна група А на Европейското първенство за девойки (18 год.), Дивизия А в шведския град Сьодертале, отборът воден от Станислав Бояджиев попадна в група G, заедно с отборите на Беларус, Словакия и Турция. По този начин отборът на България ще участва в разпределение на местата от 13-то до 16-то място.
Утре в следобед България излиза срещу тима на Беларус, на 8-ми юли среща Словакия, а на 10-ти юли играе с Турция. След изиграването на мачовете между четирите отбора и направеното между тях класиране ще стане ясно кои ще са отборите, изпаднали в Дивизия Б. Това ще са отборите заели сътоветно 15-то и 16-то място.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ