Девойките изпуснаха Беларус в мач с 4 червени картона

снимка: bfunion.bg

Националният отбор на България за девойки до 19 години завърши 1:1 във втората приятелска среща с Беларус, играна на стадион "Георги Бенковски" в Тетевен.

Двубоят бе напълно равностоен, без много положения, а както и в първия мач, завършил с успех 3:1 за гостите, момичетата на Емил Кърцелски поведоха в 80-та минута.

Евдокия Попадинова завърши бърз пробив с гол, втори за нея срещу този съперник. В 82-та минута беларуските останаха с една по-малко.

Дария Маринина получи втори жълт картон и пое към съблекалнята. Секунди по-късно гостенките изравниха. Точна след удар с глава беше Хана Казюпа.

В добавеното време нервите на някои от момичетата в двата отбора не издържаха и се стигна до сбиване.

Впоследствие червени картони бяха показани на Калина Кичукова, Палина Бешцен и Вита Никалаенка.