
снимка:
bfunion.bg
Българският национален отбор девойки до 17 години загуби първата си среща от приятелския международен турнир в Свиленград срещу Гърция с 2:4, съобщи официалният сайт на БФС.
Следващият мач на нашите е с Турция на 27.06.2009 г.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ