Девойките до 17 години паднаха 4:2 от Гърция

снимка: bfunion.bg

Българският национален отбор девойки до 17 години загуби първата си среща от приятелския международен турнир в Свиленград срещу Гърция с 2:4, съобщи официалният сайт на БФС.

 

Следващият мач на нашите е с Турция на 27.06.2009 г.