
Деветима състезатели на ЖПК Младост-91 (Пд) са включени в различните национални гарнитури на България по плуване за новия сезон.
"И това е само началото. Очаквахме днес националните треньори и селекционери да дойдат в Пловдив, но лошото време сигурно ги е отказало. Със сигурност обаче ще дойдат в най-скоро време, защото големите таланти и бъдещи шампиони са при нас", твърди изпълнителният директор на най-успешния плувен клуб у нас в последните 20 години Василис Дамянидис.
Още на 15 януари (петък) ударното трио на Младост-91 (Пд) - Нина Рангелова, Динко Гешев и Александър Николов, заминават на лагер в София. След 30 януари националите ни при мъжете и жените се качват на високопланинската база за предолимпийска подготовка "Дружба" под връх Белмекен в Рила планина.
В националните гарнитури за юноши и девойки, от които ще бъдат излъчени представителите ни в плуването за първите младежки олимпийски игри през тази година в Сингапур, пък са включени шестима състезатели на Младост-91 (Пд). Това са Йордан Кръстев-Лъва, Петър Сухарев, Никола Димитров, Стефан Георгиев, Петя Димова и привлеченият от бургаския клуб Метропол 14-годишен гърбист Красимир Костадинов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ