Дешан няма да вика нито за Челси, нито за Ювентус

снимка: ройтерс

Бившият френски национал Дидие Дешан ще бъде неутрален зрител на двубоя от Шампионската лига между Челси и Ювентус. Както е известно, той е играл и за двата клуба по време на своята състезателна кариера.

 

"Със сигурност ни очакват вълнуващи мачове. Ще бъде много интересно да видим кой ще победи", заяви Дешан. "Както Челси, така и Ювентус имат своите силни козове. Според мен, лондонският клуб не играеше с правилната тактическа схема под ръководството на Луиш Фелипе Сколари. Но новият треньор Гуус Хидинк направи някои промени, както видяхме и по време на мача с Астън Вила.

 

На кой отбор отдавам своите предпочитания - Челси или Ювентус? Ще бъде неутрален зрител", шеговито заяви световният и европейски шампион с "петлите".