Дерменджиев: Не съм изненадан, че ни беше трудно

снимка: Guliver/Getty Images

Старши-треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев не отдаде голямо значение на липсата на концентрация у своите футболисти при победата с 1:0 над Ботев, която сложи край на футболната 2014-та година в българската А група.

"Орлите" създадоха много положения през първото полувреме, но след почивката можеха да изпуснат победата, защото и Ботев стигна на няколко пъти до чисти ситуации.

"Не съм изненадан от трудностите. Очаквах го и съжалявам, че не вкарахме повече голове през първата част. Последният мач срещу Реал Мадрид беше върхът на мотивацията и концентрацията.

Днес трябваше да отбележим повече голове и мачът щеше да бъде различен. Проектът Лудогорец върви във възходяща линия. Оценката е изключително висока, но има пропуски. Без тях не може, но сега е момент, в който има много трудности.

Те са на психологическа основа. Колебанията и залитанията се видяха от всички, но оценката е изключително висока", каза Дерменджиев пред камерата на "Диема".