
Капитанът на Ювентус Алесандро Дел Пиеро сподели, че никога досега "не е играл футбол при толкова лоши условия", както снощи при визитата на Лех Познан в груповата фаза на Лига Европа.
Двубоят в Полша завърши при равенство 1:1, което обаче се оказа фатално за "бианконерите" и амбициите им да продължат към елиминационната фаза. Ювентус е с пет равенства от пет изиграни срещи в своята група, губейки и шансове за класиране напред.
Срещата в Познан пък се изигра при зверски студ и обилен снеговалеж, което максимално затруди и двата тима на заснежения терен.
"Това бяха най-лошите условия за футбол, при които някога съм играл", заяви Дел Пиеро.
"Срамно е. Успяхме да създадем доста положения за гол, но през втората част просто вече не виждахме нищо", добави бившият италиански национал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ