
снимка:
БГНЕС
Президентът на Севиля Хосе Мария дел Нидо призна, че клубът е в много затруднено положение, след като отборът практически остана без здрави нападатели.
"Списъкът с контузени играчи стана много голям и това няма как да не ни притеснява", призна Дел Нидо. "Сега трябва да направим всичко възможно да вдигнем на крака колкото се може по-бързо контузените футболисти".
"Това са неща, които няма как да бъдат предвидени. Факт е обаче, че в нашия отбор се насъбраха много контузии изведнъж и ще минат няколко седмици преди да можем да разчитаме на оптималния си състав", завърши президентът на андалусийския клуб.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ