Дел Нери: Мачът със Сити не е безсмислен

галерия:

Наставникът на Ювентус Луиджи Дел Нери заяви, че мачът срещу Манчестър Сити не може да бъде определян като безсмислен.

 

Двата гранда ще се изправят един срещу друг утре вечерта в среща от груповата фаза на Лига Европа, но двубоят е без особено значение, защото "бианконерите" отпаднаха от надпреварата, а "гражданите" вече са си осигурили място в следващата фаза на турнира.

 

"За мен срещата с Манчестър Сити не може да бъде определяна като безполезна," заяви Дел Нери.

 

"В този двубой ще дам шанс за изява на футболисти, които имат по-малко игрови минути и ще преценя дали мога да разчитам на тях за бъдещите ни срещи," продължи наставникът на Юве.

 

"Искам да изиграем добър мач, срещу класен противник. Ще излезем са победа в мача със Сити, защото искаме да запишем успех в поне една среща от Лига Европа. Хората казват, че все още нямаме победа в турнира, но също така е редно да споменем, че не сме инкасирали поражение," коментира Дел Нери.

 

"Отпаднахме от турнира за Лига Европа, но не мисля, че сме се провалили," завърши Дел Нери.