
Новият наставник на Ювентус Джиджи Дел Нери заяви, че е доволен от тима след победата с 6:0 в приятелската среша срещу тима на Трентино (аматьори). „Бианконерите" са на тренировъчен лагер пред започването на първенството, където Дел Неро подготвя отбора за новия сезон.
„Тези двубои обукновено не означават много защото съперниците са в първи ден на подготовка, докато ние идваме от цяла седмица физически тренировки."
„Видях добри неща. Има голямо желание във футболистите да играят така както го правят на тренировките. Бих искал да подчертая, че всички се представиха добре на този етап от подготовката. Диего и Трезеге отбелязаха много добри голове."
Дел Нери обясни и защо Никола Легроталие е бил капитан на тима, вместо Давид Трезеге.
„Това беше избор на отбора след като Давид се отръпна от лентата,"добави Дел Нери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ