
снимка:
elpais.com
Националният селекционер на Испания Висенте Дел Боске заяви, че ще се оттегли от футбола след изтичането на задълженият му с "Ла Фуриа". "Това е последният ми професионален ангажимент", категоричен бе бившият наставник на Реал Мадрид и Бешикташ.
"Незнам колко време ще бъда начело на отбора, но няма да поемам други треньорски постове след това", добави още той. Дел Боске наследи на селекционерския пост Луис Арагонес, който спечели титлата на Евро 2008.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ