Дел Боске: Отбелязваме прогрес

галерия:

Треньорът на Испания Висенте Дел Боске даде висока оценка на своите играчи след победа с 1:0 в контролата срещу Колумбия. Той смята, че отборът бележи прогрес след неубедителното представяне на „Ла Фурия" в предишните две контроли срещу Португалия и Аржентина.

 

„Мачът беше доста добър. Момчетата се постараха и успяхме да постигнем победата. Давид Силва отбеляза красиво попадение и съм доволен," заяви Дел Боске.

 

„Концентрацията е от изключително значение. Радвам се, че не допускахме грепки в защита и стигнахме до крайния успех. Контрлите са много полезни, защото ни подготвят добре за евроквалификациите," заяви още той.