
Националният треньор на Испания Висенте дел Боске изпитва задоволство от победата на ръководения от него тим с 3:2 като гост на Шотландия. Попаденията за Испания реализираха Вия, Иниеста и Йоренте.
"Доволен съм от представянето на отбора ни. Владеехме топката през по-голямата част от мача и създадохме много голови положения. Притеснен съм от това, че допуснахме два гола, които дойдоха след индивидуални грешки в защита, но съм радостен, че показахме мъжество в края на двубоя и стигнахме до трите точки", заяви селекционерът на Испания.
"Шотландците показаха характер и ни затрудниха, а това прави победата ни още по-сладка. Спокоен съм за развитието в групата и смятам, че основният ни съперник за първото място ще бъде Чехия", коментира още Висенте дел Боске.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ