
Полузащитникът на Челси Деко отрече информациите, че смята да напусне лондонския клуб. Португалецът беше спряган за трансфер в Интер и Галатасарай, но халфът заяви, че иска да остане в настоящия си отбор.
„Изминалия сезон беше най-ужасния за мен от началото на кариерата ми, тъй като непрестанно лекувах контузии. За щастие, през настоящата кампания нещата са различни, чувствам се добре и играя редовно. Мога да помогна на отбора и Карло Анчелоти ми гласува доверие. Когато той пристигна ми каза, че иска да остана в тима и че ще разчита на мен", заяви екс-футболистът на Порто и Барселона.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ