
Джармейн Дефо призна, че за него е чудесно да се завърне в Тотнъм Хотспър и призна, че въобще не е искал да си тръгва преди 12 месеца. Нападателят вероятно се завръща на „Уайт Харт Лейн" за сума около 15 млн. паунда, но това ще стане факт едва след като премине медицински прегледи и уточни личните си условия. Преди година Дефо отиде в Портсмут, където тогава треньор беше Хари Реднап. Самият мениджър обаче пое към Лондон и не след дълго бе последван от един от любимите си играчи.
„Всеки знае, че мениджърът ни е един от най-важните фактори да се завърна. Феновете са чудесни и семейството ми е все още в Лондон. Привържениците ме посрещнаха по невероятен начин. Чудесно е да съм пак тук и чакам с нетърпение предизвикателството. Като професионалист понякога идва моментът да промениш нещо. Отидох в Портсмут, за да запазя кариерата си и да продължа в Англия. Не исках да напускам, но исках отново да играя и да вкарвам голове." завърши Дефо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ