
Плеймейкърът на италианския Рома Даниеле Де Роси днес поднови тренировки с отбора и изглежда ще е готов за гостуването на "вълците" след по-малко от месец в София, където момчетата на Клаудио Раниери ще излязат срещу българския вицешампион ЦСКА в мач от груповата фаза на турнира Лига Европа.
26-годишният халф се подложи на операция след като счупи скула в дербито между Рома и Интер на 9 ноември т.г. Три дни по-късно обаче Де Роси бе приет обратно в болница, след като получи бъбречна криза.
Миналата седмица, обаче, италианският национал бе изписан и днес поднови тренировки на базата на Рома.
Ако футболистът успее да се възстанови до уикенда, то той ще вземе участие в мача на тима срещу Аталанта в неделя. Де Роси обаче ще трябва да играе със специално направена маска, която да предпазва лицето му от травми.
Срещата между ЦСКА и Рома е на 16 декември на стадион "Васил Левски" в столицата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ